Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
   Versija neįgaliesiems
Reglamentuojamų profesinių kvalifikacijų pripažinimas

Paieška puslapyje
Vidaus rinkos
informacinė
sistema (IMI)

LT-01104 Vilnius,
Gedimino pr. 38 
Tel.: 8 706 64845,
Faks.: 8 706 64762.
El.paštas kanc@ukmin.lt

IMI sandara

 

Kompetentingų institucijų duomenų bazė (CAD)

 

Viena iš didžiausių kliūčių veiksmingam bendradarbiavimui taip ES šalių narių institucijų – sudėtinga identifikuoti, kuri kitos šalies narės institucija ir kuris pareigūnas yra atsakingas už konkrečią vidaus rinkos sritį ar konkretų ES teisės aktą.

CAD skirta kaupti informacijai apie kompetentingas institucijas visose Europos ekonominės erdvės (EEA) šalyse narėse. Ši duomenų bazė taip pat bus suderinama su įvairiais kitais struktūrizuotais informacijos pasikeitimo moduliais, kurie bus sukurti IMI sistemoje. Jos pagalba, vartotojai lengvai ras nacionalines, regiono ir vietines kompetentingas institucijas bet kurioje šalyje narėje. Kiekviena šalis narė turės paskirti šios duomenų bazės administratorių.

 

Struktūrizuotas pasikeitimas informacija (SIE)

 

IMI Struktūrizuoto pasikeitimo informacija modulis teiks reikiamą paramą šalims narėms kasdieniame administraciniame bendradarbiavime naudojant tokias priemones kaip struktūrizuotas pasikeitimas informacija, kontaktinių asmenų sąrašai, įvykdymo terminai, vertimo į kitas kalbas galimybės ir kt.

Šio modulio paskirtis – užtikrinti, kad skirtingi vartotojai (kompetentingos institucijos ir kontaktiniai asmenys iš skirtingų šalių narių) veiksmingai bendrautų skirtingomis kalbomis. Jis veiks SOLVIT programos pavyzdžiu.

 

Administracinio bendradarbiavimo duomenų bazė (ADMINCO)

 

AdminCo modulis padės šalims narėms interneto pagalba lengvai prieiti prie bendros duomenų bazės, kurioje bus pateikiami duomenys apie pareigūnus bei kitus ekspertus, dirbančius su Vidaus rinkos teisės aktais Komisijoje, EEA šalyse ir šalyse kandidatėse. Tai jau veikianti sistema, kurią naudoja įvairūs vartotojai (pvz. SOLVIT centrai) užklausoms teikti. AdminCo sudarys svarbią IMI sistemos dalį. Kiekviena šalis narė turės paskirti AdminCo duomenų bazės administratorių, kuris būtų atsakingas už duomenų tvarkymą ir atnaujinimą šioje bazėje.

 
Paskutinis atnaujinimas: 2015-02-04 07:45:05
© 2011. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema